DSC 00146 grudnia naszych małych wychowanków odwiedził Święty Mikołaj. Składamy serdeczne podziękowania panu Michałowi Figatowi z Dziecięcej Akademii Artystycznej za zorganizowanie wspaniałej wspólnej zabawy.

Zdjęcia

IMG 844818.X.2017 z okazji światowego Dnia Godności w oddziale pediatrii I odbyły się warsztaty dla uczniów z klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych . Tematem tegorocznego warsztatu był "Hejtu nie promuję, hejt banuję, bo reaguję".
Celem przeprowadzonych warsztatów było zapoznanie dzieci i młodzieży ze zjawiskiem hejtu, jego przyczynami i konsekwencjami. Uświadomienie, co zrobić, kiedy zetkną się z hejtem. Jak również uwrażliwienie na godność własną i godność drugiego człowieka. Podczas zajęć nauczyciel podkreślał, że uczniowie mają prawo wyrażać własne zdanie, lecz w taki sposób, aby godność drugiej osoby pozostała nienaruszona, aby dbać cały czas o godność własną i innych.

stok15 stycznia 2018 roku rozpoczynają się ferie zimowe w województwie mazowieckim - czas odpoczynku od szkolnych obowiązków. Wszystkim naszym wychowankom życzymy bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wspaniały czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy.

Prosimy jednocześnie, aby nie opuszczał Was zdrowy rozsądek, abyście w czasie ferii dbali o bezpieczeństwo swoje oraz osób towarzyszących i nie podejmowali działań zagrażających życiu lub zdrowiu. Wierzymy, że wrócicie do szkolnych obowiązków pełni siły i chęci do nauki.