Podążać czyimś śladem... Co to znaczy?
Najprościej można powiedzieć, że chodzi tu o poznanie i naśladowanie. Jak jednak naśladować wielkich mistrzów malarstwa? Jak podążać śladami Pabla Picassa?? Czy to w ogóle jest możliwe? Ja mówię tak, to jest możliwe. Ty mówisz nie. Przekonajmy się kto z nas ma rację. Lekcja plastyki z 9 czerwca-tu poznasz Picassa. Ja zapraszam na ciekawe warsztaty plastyczne, gdzie przekonasz się, że czerpanie inspiracji z jego twórczości jest możliwe.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Zapraszamy do obejrzenia ciekawego webinarium na temat cyfrowych narzędzi do tworzenia plakatów i dyplomów w ramach serii "CZAS TIKa".

M.N.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

koronawirus ksiazkaZapraszamy do pobrania za darmo książki  lub wysłuchania darmowego audiobooka dostępnego w mistrzowskim wykonaniu Borysa Szyca.
Książka dostępna jest pod podanym linkiem.

Życzymy przyjemnej lektury!

Zapraszamy do wzięcia udziału w wewnętrznym konkursie plastycznym "Mój ogród".
Propozycja wykonania prac:
1. Wykonanie prac plastycznych techniką origami
2. Kompozycja
3. Fotografia
Powodzenia.

20200422 093505-1-1  20200422 093932-1-1

bajkoterpiaWraz z Fundacją Zaczytani chcę Was zaprosić na bajkoterapię.
We wtorki i czwartki o godzinie 19.00 na profilu Fundacji na Instagramie (zaczytani_org) możecie posłuchać nie tylko bajek, ale także propozycji, co dalej z tą bajką zrobić. Czytają Wolontariusze fundacji Zaczytani, którzy w tzw. "zwykłych czasach" odwiedzają dzieci przebywające w szpitalach, na oddziałach dziecięcych.

LINK DO STRONY